Психологічне консультування

Давайте будемо реалістами і зробимо неможливе

Че Геваре

Психологічне консультування

250f51d2bda4e433645959bfe0fa2940_w960_h2048Психологічне консультування передбачає допомогу організації та її керівнику щодо особливостей управління, підвищення індивідуальної продуктивності кожного працівника та ефективності діяльності організації загалом.

Психологічне консультування передбачає надання допомоги психологом щодо основних особливостей розвитку організації, визначення стратегії управління кадрами, формування корпоративної культури.

Важливим сегментом у консультуванні є психолого-управлінське консультування щодо управління людськими ресурсами, реалізацію сучасних тенденцій з оптимізації роботи з кадрами та вирішення основних завдань кадрового менеджменту (вплив на колектив та окремих працівників,  забезпечення оптимальних умов для творчої, ініціативної праці для досягнення цілей організації, прагнення у підвищенні власного  кваліфікаційного рівня працівниками.)

map53Необхідним елементом консультування є розробка вимог та критеріїв щодо відбору кандидатів на конкретні посади, оцінка ефективності діяльності нових працівників відповідно до визначених критеріїв, створення умов успішної адаптації для відібраного персоналу.

Особливо важливими ланками консультування є надання допомоги в системі стимулювання праці та розвитку організаційної культури. Психолог допомагає сформувати політику стимулювання праці в організації і набір стимулів, спрямованих на залучення кандидатів та сприяння сприяє ефективній діяльності уже діючих працівників.

Щодо зміцнення організаційної культури психологічне консультування спрямоване на окреслення порядку норм поведінки та трудових цінностей, щоповиннікультивуватися в організації тарозробку заходів для зміцнення «корпоративного духу».

Психологічні тренінги

02Впровадження тренінгів спрямоване на моделювання професійних ситуацій, що виникають в процесі реальної діяльності працівників і активне включення учасників тренінгу в аналіз та розв’язання цих ситуацій, формування професійно важливих якостей, вміння регулювати стресові та конфлікті ситуації професійної діяльності, навчання по розвитку успішної взаємодії між працівниками.

Основні напрямки тренінгів, що пропонуються:

  • розвиток життєвих цінностей та цінностей організації;
  • формування навичок успішної міжособистісної взаємодії;
  • тренінг ефективної діяльності згуртування колективу (тімбілдінг);
  • формування ефективних комунікативних навичок (комунікативний тренінг);
  • тренінг готовності роботи в команді;
  • профілактика та подолання стресу та хронічної втоми особистості;
  • культура ділового спілкування;
  • регуляція емоційних та психічних станів особистості.

бизнес-тренинг21