Про нас

Праведна хода будь-якого правдивця…

Так казав Заратустра, Ф.Ніцше

Про компанію «TS poligraf investigation»

Колектив компанії «TS poligraf investigation» вітає Вас на нашій сторінці. Наша компанія є серед лідерів проведення перевірок на детекторі брехні в Україні.

12980855_1694543087481816_452612435_oУ нашій компанії працюють професіонали із поліграфології, юриспруденції та психології. Члени команди володіють експертним досвідом та мають багаторічний стаж роботи у правоохоронних органах та сфері захисту бізнесу. Вказане зумовило широкий спектр якісних послуг, які може надавати компанія «TS poligraf investigation».

26.10.2021 директор компанії Цивінська М.В. стала судовим експертом. Рішенням ЦЕКК при Мінюсті присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення експертиз за спеціальністю 14-1 психологічні дослідження. Від тепер компанія надає послуги не лише проведення перевірок на детекторі брехні але й судові психологічні експертизи.

05.11.2021 директор компанії Цивінська М.В. розпочала роботу судовим експертом за напрямком психологічна експертиза у Київському відділенні Львівського НДІСЕ.

Ми прагнемо досконалості у нашій роботі і саме це, спрямовує постійну роботу над собою та професійний розвиток кожного з працівників. проведення перевірок на детекторі брехні здійснюється із дотриманням необхідних стандартів. Спеціалісти та судові експерти нашої компанії є учасниками науково-практичних конференцій, круглих столів та семінарів.

Компанія «TS poligraf investigation» надає кваліфіковані послуги державним структурам у сфері проведення перевірок на детекторі брехні. Так, її фахівці надавали кваліфіковану допомогу у зоні АТО, були залучені до процесів прийому на роботу правоохоронців та приймали активну участь у люстраційних процесів НПУ. Окрім цього спеціалістами компанії під час проведення перевірок на детекторі брехні надається допомога комерційним компаніям при підборі персоналу та проведенні внутрішніх розслідувань.

Наші успіхи

До власних заслуг слід віднести і шість років бездоганної роботи за напрямком у сфері проведення приватних перевірок на детекторі брехні. За результатами роботи замовникам повернуто понад 27 мільйонів гривень. Проведено понад тисячу успішних розслідувань (за допомогою проведення перевірок на детекторі брехні). Виконано 57 судових психологічних експертиз та експертних досліджень які були успішно прийняті до уваги судами та досудовими органами розслідування.

Успішно працює наш колектив не лише у сфері проведення перевірок на детекторі брехні, але й на науковій ниві. Серед наших фахівців є кандидати юридичних наук, здобувачі наукового ступеню біологічних та психологічних наук. Спеціалістами нашої компанії ведеться наукова діяльність у напрямках інструментальної та не інструментальної детекції брехні. З початку 2016 року наші фахівці сумісно із колегами-поліграфологами інших регіонів України активно займаються стандартизацією окремих методик проведення тестування із застосуванням поліграфа.

Все це дає нам можливість на базі «TS poligraf investigation» поділитись з Вами досвідом та навиками роботи на курсах навчання поліграфологів. Під час начання  ми якісно та професійно надаємо знання із основ поліграфології та не інструментальної детекції брехні. По успішному завершенню курсів у Вас є можливість отримати спеціалізований сертифікат державного зразка, що дозволить забезпечити ефективне проведення перевірок на детекторі брехні.

Дякуємо усім тим, хто небайдужий і допомагає нам у нашій нелегкій роботі. Дякуємо і тим, хто прийшов до нас за допомогою у вирішенні проблем, адже саме у момент труднощів людина у пошуках правди звертається до нас. У особі нашої компанії та колективу, Ви знайдете всебічну підтримку, повне розуміння Ваших проблем та шляхи їх вирішення.

З повагою, колектив компанії «TS poligraf investigation»!