Про нас

Праведна хода будь-якого правдивця…

Так казав Заратустра, Ф.Ніцше

Про нас

Колектив компанії «TS poligraf investigation» вітає Вас на нашій сторінці.

12980855_1694543087481816_452612435_oУ нашій компанії працюють професіонали із поліграфології, не інструментальної детекції брехні, юриспруденції, психології, що володіють експертним досвідом та мають багаторічний стаж роботи у правоохоронних органах та сфері захисту бізнесу, що в свою чергу зумовило широкий спектр якісних послуг, які може надавати компанія «TS poligraf investigation».

Ми прагнемо досконалості у нашій роботі і саме це, спрямовує постійну роботу над собою та професійний розвиток кожного з працівників. Спеціалісти нашої компанії є учасниками науково-практичних конференцій, круглих столів та семінарів, які проходять не тільки на теренах України, а й за її межами. Так, лише у 2015 наші фахівці були учасниками семінару присвяченому п’ятдесятиріччю Американській асоціації поліграфологів, за темою: «Новітні поліграфологічні методи та інструментарії» (м. Чікаго, штат Іллінойс, 2015) та ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Використання поліграфа в правоохоронній діяльності: проблеми та перспективи” (Київ, 2015) та ін.

Компанія «TS poligraf investigation» надає кваліфіковані консультації та послуги правоохоронним та державним структурам. Так, її фахівці надавали кваліфіковану допомогу у зоні АТО, були залучені до процесів прийому на роботу працівників правоохоронних органів та приймали активну участь у люстраційних процесах у Національній поліції України.

До власних заслуг слід віднести і два роки бездоганної роботи за напрямком у сфері приватних перевірок, за результатами яких замовникам було повернуто понад мільйон гривень, викрито більше 40 злочинів, проведено 21 судових психо-фізіологічних експертиз та експертних досліджень з використанням технічного засобу комп’ютерного поліграфа, які успішно були прийняті до уваги судами та досудовими органами не тільки Львівської, а й інших областей України.

Успішно працює наш колектив і на науковій ниві, серед наших фахівців є кандидати юридичних наук, здобувачі наукового ступеню біологічних та психологічних наук. Спеціалістами нашої компанії ведеться наукова діяльність у напрямках інструментальної та не інструментальної детекції брехні, що відображено у наукових статтях та власних розробках у вигляді системи спостереження та фіксації поліграфологічного дослідження людини “Контроль-1” та мобільної його версії “Контроль-2”. До того ж, із початку 2016 року наші фахівці сумісно із колегами-поліграфологами інших регіонів України активно займаються стандартизацією окремих методик проведення тестування із застосуванням поліграфа.

Все це дає нам можливість на базі «TS poligraf investigation» поділитись з Вами досвідом та навиками роботи на курсах навчання поліграфологів, де ми якісно та професійно надаємо знання із основ поліграфології та не інструментальної детекції брехні і, по закінченню яких, у Вас є можливість отримання спеціалізованого сертифікату державного зразка.

Дякуємо усім тим, хто небайдужий і допомагає нам у нашій нелегкій роботі. Дякуємо і тим, хто читаючи ці рядки, прийшов до нас за допомогою у вирішенні власних проблем, адже саме у момент труднощів людина у пошуках правди звертається до нас. У особі нашої компанії та колективу, Ви знайдете всебічну підтримку, повне розуміння Ваших проблем та шляхи їх вирішення.

З повагою, колектив компанії «TS poligraf investigation»!